x
Sepetim : (0 ürün)
Kelebekli Kavanoz
  • Kelebekli Kavanoz
  • Kelebekli Kavanoz
  • Kelebekli Kavanoz
  • Kelebekli Kavanoz

Kelebekli Kavanoz

24,90 TL

BU ÜRÜNÜ PAYLAŞ

 

Kelebekli Kavanoz

Parlayan güneşin altında kırlarda koşuşturmak çiçeklerin arasında elinizde bir ağla kelebek yakalamak... En sıkıcı anlarda bile size böyle hayaller kurduracak monoton çalışma ortamından çekip çıkaracak bir kavanoz olabilir mi? İçinde muhteşem renklerde bir kelebek uçuşuyorsa neden olmasın?

Kelebek Kavanoz özel bir cam kavanoz ve içinde bazen oradan oraya uçan bazen bir yere konup sadece kanatlarını oynatan bir kelebek bulunuyor. Hayvanseverler kızmadan hemen söyleyelim: Bu gerçek bir kelebek değil. Son derece gerçekçi görünen ve canlısı kadar doğal hareketlere sahip elektronik bir kelebek! Bu sebeple çocukken kavanoza kapattığınız kelebekler gibi ömrü en fazla 1 gün değil. Onu yıllarca kavanozunuzda saklayabilirsiniz. Böylece evdeki ufaklıklara da kelebeğin cennete gitmesiyle sonuçlanan dramatik anlar yaşatmamış olursunuz.

Harakete duyarlı Kelebek Kavanoz' u uyandırmak için kavanozun kapağına veya camına bir kez vurmanız yeterli. Hatta şiddetli sesler bile gerçek bir kelebekte olduğu gibi onur hareketlendirecektir. Kapağa vurduğunuzda kavanozun için rasgele hareketlerle uçuşmaya başlayacak. Bazense kavanozun camına konup kanatlarını açıp kapayacak. Sizden ilgi görmediği zamanlarda ise uykuya dalacak.

Hem dekoratif görüntüsü hem şaşırtıcı derece gerçekçi hareketleriyle Kelebek Kavanoz başta doğa tutkunları olmak üzere herkese verebileceğiniz mükemmel bir hediye.

Özellikler:

  • 22 x 10 x 10 cm. ölçülerinde özel cam kavanoz.
  • Farklı kelebek renkleri mevcuttur. Ürün karışık olarak gönderilmektedir.
  • 2 adet AA kalem pille çalışmaktadır. Piller pakete dahil değildir.


T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.