x
Sepetim : (0 ürün)
Mighty Mini Speakers - Güçlü Mini Hoparlörler
  • Mighty Mini Speakers - Güçlü Mini Hoparlörler

Mighty Mini Speakers - Güçlü Mini Hoparlörler

29,90 TL

Seçenekler

BU ÜRÜNÜ PAYLAŞ

 

Mighty Mini Speakers - Güçlü Mini Hoparlörler

Mikro teknolojideki gelişmelere teşekkür borçluyuz. Bu mini fakat güçlü hoparlörlerden kötü performans beklemeyin. Amfi ve eski müzik seti görünümünde 2 model olarak size sunuluyor..

Biri USB olmak üzere 2 değişik kabloyla geliyor ve bilgisayardan şarj ediliyor.

Modeller:

Boom Box

Tıpkı AMP modeli gibi bu ufak görünen taşınabilir radyo-teyp çalar şeklindeki anahtarlıkta bir hoparlör var ve verdiği sesi duyunca şaşıracaksınız. USB kablo ile şarj edebilir gelen ek kabloyla laptop telefon ve mp3 oynatıcınıza bağlayabilirsiniz. Size kalan müziğin keyfini çıkarmak. Boyutlar: 2.5 x 4 x 2 cm.

AMP

Mikro teknolojideki gelişmelere çok şey borçluyuz. Bu minik Amp bir hoparlör ve cebinize sığacak kadar küçük bir anahtarlık. USB kablosu ile geliyor ve bilgisayardan şarj ediyorsunuz. Full şarj durumunda 3 saat sesi susmuyor. Üstelik gelen ek kabloyla cep telefonunuza mp3 oynatıcılara laptop'unuza da bağlayabilirsiniz. Siz en iyisi takın Amp mini hopörlörü anahtarınıza çantanıza ister gittiğiniz piknikte ister arkadaşınızın evinde ortama anında eğlence getirin. Ses Kalitesi boyutuna göre harika. Boyutlar: 2.5 x 3 x 2.5 cm.


İlgili Ürünler
Superyaa
19,90 TL
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.