x
Sepetim : (0 ürün)
Glow Brick - Parlayan Ampul
  • Glow Brick - Parlayan Ampul
  • Glow Brick - Parlayan Ampul

Glow Brick - Parlayan Ampul

69,90 TL

Renk

BU ÜRÜNÜ PAYLAŞ

 

Glow Brick - Parlayan Ampul

Şu ampule bir bakın. 1879'da Thomas Edison tarafından icat edildi şimdi de Suck-UK' nın dizayn dahileri tarafından yeniden icat edildi!!

Sert bir akrilik tuğlanın içine hapsedilmiş karanlıkta-parlayan (glow-in-the-dark*) ampul. Doğal günışığında kendini şarj eder karanlıkta parlar.. İnanabiliyormusunuz bu ürün gerçek bir ampulle yapıldı. Gerçek bir ampulün (evinizdeki ampulün aynısı) içine yerleştirilmiş bir glow-in-the-dark pigment. Sonra da bu ampul şeffaf bir akrilik reçine bloğun içine koyuluyor. 

Ampul yandığında ortaya çıkan gizemli efekt ise üretim sırasında reçinenin çok ufak bir miktar çekmesiyle oluşan ampul ve akrilik bloğun arasındaki küçük boşluğa ışığın girmesiyle oluyor. Akrilik bloğun cilalanmış yüzeyi ise neredeyse mücevher kalitesinde bir parlaklık sağlıyor. 

Glow Brick gün içinde emdiği enerjiyle, karanlık olduğunda ampulün içindeki pigmentten yaydığı sakin ve rahatlatıcı loş bir ışıkla çok hoş bir atmosfer yaratır. Basitliği ve eşsizliği sayesinde kablolarla ya da pillerle uğraşmadan hoş bir "mood light" arayanlar için harika bir çözüm. Açma kapama düğmesi bile yok.

*Glow-in-the-dark'ın teknik terimi "photoluminescence" bir kaynak tarafından emilen enerjinin nispeten yavaş bir şekilde ışık formunda serbest bırakılmasıdır.

Boyutlar: 85 x 85 x 105mm


İlgili Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.