x
Sepetim : (0 ürün)
3 In 1 Solar Robot Kit
  • 3 In 1 Solar Robot Kit

3 In 1 Solar Robot Kit

16,90 TL

Modeller

BU ÜRÜNÜ PAYLAŞ

 
3 In 1 Solar Robot Kit

Güneş enerjisi hızlı bir şekilde yayılmaya ve dünya üzerinde popülerleşmeye devam ediyor tabiki sebebi apaçık ortada.

3 in 1 güneş enerjisiyle çalışan robot kiti bu milyonlarca mil uzakta bulunan gaz kütlesinden alabileceği her türlü avantajı alıyor ve çocuğunuzun bu konu hakkında eğlenerek bilgilenmesini sağlıyor.

Robot ve benzeri ürünlerle bir ilginiz varsa bu ürün sizler için bile ideal olabilir. Çocuğunuz bu kit ile 3 farklı değişik güneş enerjisiyle çalışan robot yapabilir. Yani tek kullanımlık değil çocuğunuz yaptığını bozabilir ve yerine diğer robotlardan birini yapabilir.

Yapılabilecek robotlar; savaşçı robot akrep robot tank robot. Yapımının eğlenceli olması bir yana eğitici olması da cabası.

Diyagramları takip etmesi ve uygulaması çok kolay olduğundan çocuğunuz bu robotları yaparken hiçbir zorluk çekmeyecektir. Güneş almayan bir yerde yaşıyorsanız sorun yok! Bu kitin tek enerji kaynağı güneş değil sarı ışığın güçlü olduğu pek çok yerde robotlar ışığı enerjiye dönüştürme yetisine sahipler yani yağmurlu günlerde de oynanabilir. 3 in 1 güneş enerjisiyle çalışan robot kitiyle doğaya ve doğal enerjiye bir adım daha yakın olabilirsiniz.


İlgili Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.