x
Sepetim : (0 ürün)
Dael O Ring - 3 Boyutlu Labirent Puzzle
  • Dael O Ring - 3 Boyutlu Labirent Puzzle
  • Dael O Ring - 3 Boyutlu Labirent Puzzle

Dael O Ring - 3 Boyutlu Labirent Puzzle

19,90 TL

BU ÜRÜNÜ PAYLAŞ

 

Dael O Ring - 3 Boyutlu Labirent Puzzle

Yeni nesil bir Puzzle olan Deal O Ring her kesimden insanın elinden düşüremeyeceği benzersiz ve eğlenceli yeni oyun küpü. Bir ucu kapalı ortası çıkıntılı plastik bir çubuk ile iç kısmı tasarım ve zeka harikası bir labirent halkasından oluşuyor.

Oyun labirent halkasını çubuğun üzerinden itme-çekme ve sağa sola döndürme manevralarıyla çıkarmaya çalışıp iki parçayı birbirinden ayırmanızdan ibarettir. Dael O Ring sizlere çizgi üstü zihinsel bir harmoni ve alışkanlık kazandırır sizi inanılmaz şekilde eşsiz bir maceraya sürükler. Ama asıl macera labirenti bir kez çözdükten yani iki parçayı birbirinden ayırdıktan sonra başlıyor. Bir kez çözdükten sonra devamlı çözme ihtiyacı hissediyorsunuz.

Ne var bunda canım demeyin deneyin görün. İddea ediyoruz elinizden düşürmeyeceksiniz.

Dael O Ring isminin kaynağı:

Sadelik ve pratik zeka harikası Dael O Ring ismi ilk defa labirent şekilli binayı inşa eden antik Yunan mimarı Daedalus`tan alınmıştır. Daedalus`un zeka labirenti Dael O Ring olarak adlandırılmıştır.

Dael O Ring üretiminde Alman teknolojisi:

Üstün Alman teknolojisi ile iç kısmı eşsiz bir labirent halkası şeklinde tasarlanmış olup bu labirent halkası tek parça halinde Almanya`da enjeksiyon kalıbı ile üretilmektedir.


T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.