x
Sepetim : (0 ürün)
App Magnets - Apple Magnetleri
  • App Magnets - Apple Magnetleri
  • App Magnets - Apple Magnetleri

App Magnets - Apple Magnetleri

50
Kazancınız10,00 TL
19,90 TL 9,90 TL

BU ÜRÜNÜ PAYLAŞ

 
App Magnets - Apple Magnetleri

Dünyada Apple ürünleri fırtınası sürüp gidiyor. Buzdolabınızı ya da diğer tüm metal yüzeyleri iphone uygulama ikonları şeklindeki magnetlerle süsleyip tüm resimlerinizi ve notlarınızı tutturmaya ne dersiniz?

Buzdolabınızın üzerine birkaç not mu eklemek istiyorsunuz? Merak etmeyin bunun için de bir uygulama var... Hadi tamam, tam bir apple uygulaması yok ama apple uygulama ikonlarıyla buzdolabınızın kapağını aynı bir iphone ekranına çevirip tüm notlarınızı, resimlerinizi ve hatırlatmalarınızı asabilirsiniz.
 
Apple'ın ikonlarından esinlenerek tasarlanmış bu magnetler 18' li set halinde gönderilmektedir. Hava durumundan email ikonuna, müzikten haritaya kadar bu 18 ikon seti ile buzdolabınız hiç olmadığı kadar keyifli bir hale gelecek. Eğer iphone ya da ipod gibi bir ürününüz yoksa ve insanlar apple ürünleriyle hava atarken sizin tek söyleyebileceğiniz şey buzdolabındaki kasenizde bulunan bir elma ise insanları idolaba sahip olduğunuzdan bahsedebilirsiniz:)

Buzdolabınızda, ofis masanızda ya da diğer herhangi bir metal yüzeyde kullanabileceğiniz bu magnetler ile tüm ajanda notlarınızı, iphone galerinizdeki resimlerinizi, ipodunuzdaki şarkılarınızın sözlerinizi ve hatta Steve Jobs'a yazdığınız aşk mektuplarınızı tutturabileceksiniz.
 
Her bir magnetin ölçüleri 2 x 2 x 0,3 cm dir.

İlgili Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.