x
Sepetim : (0 ürün)
Yağmur Kaydırıcı
  • Yağmur Kaydırıcı
  • Yağmur Kaydırıcı

Yağmur Kaydırıcı

6,90 TL

BU ÜRÜNÜ PAYLAŞ

 

Snow Nano Yağmur Kaydırıcı

Nano teknoloji ile geliştirilen hidrofobik su-leke itici, cam yüzeylerde oluşturduğu şeffaf film tabakası ile gözle görülemeyen gözeneklere nüfus ederek şeffaf bir kaplama sağlar. Bu kaplama sayesinde su ve toz parçacıklarının yüzeye tutunmasını engeller. Araçlar, evler, iş yerleri, gözlükler, televizyon ve bilgisayarlar gibi alanların tüm cam yüzeylerinde yapılan uygulamalarda kirlenmeyi engelleyerek kolay temizleme sağlandığı görülmüştür. 

Uygulandığı yüzeylerde parmak izi bırakmaz. 5 dk içerisinde uygulama yapılabilmektedir.

Avantajları:

Araç cam yüzey uygulamalarında, sağanak yağmur altında silecek kullanımına gerek bırakmaz. Silecek aşınmasına %80' e kadar azaltır. Uygulandığı tüm cam yüzeylerinde 30 gün etkilidir. Basınçlı oto yıkamaya dayanıklıdır. Kimyasal içermeyen yıkamalarda 30 gün etkisini korur.

Uygulama:

Uygulanacak cam yüzeyin kuru ve temiz olmasına dikkat edilmelidir.

Cam yüzey üzerine ince bir film şeklinde tatbik edilerek sürülür.

Buğulanmanın ardından, nano pigmentlerinin yüzeye tutunması için 5 dk bekleyerek sonrasında temiz ve kuru bir bez veya peçete yardımı ile yüzeyde oluşan buğu temizlenerek kullanıma hazır hale getirilir.

Araç camları, aynalar, gözlükler, televisyon ekranları, bilgisayar monitörleri, duşakabinler, motosiklet kask camları, ev ve iş yeri camlarında uygulanabilir.


İlgili Ürünler
Superyaa
6,90 TL
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.