Hakkımızda

Superyaa.com kimdir?

7' den 70' e hayatına renk katmak isteyen herkese hitap eden birbirinden ilginç ve şaşırtıcı ürünlerin online satışını gerçekleştiren bir alışveriş sitesidir.

Superyaa.com başka internet sitelerinde ya da mağazalarda bulunması zor ilginç ev ürünleri, enteresan oyuncaklar, kullanışlı ofis ürünleri gibi sevdikleriniz için şaşırtıcı hediyeler içeren alışveriş keyfinize bilgisayar başında oturarak eğlence katan online bir hediye mağazadır.


Superyaa.com ismi nereden geliyor?

Bir çoğumuz ilginç bir durumla karşılaştığımızda veya enteresan bir şeyler gördüğümüzde ''süper yaa'' diye tepki veririz.

Son yıllarda dilimizde yaygın olarak kullanılan bu ünlemden daha güzel ve akılda kalıcı bir isim olamayacağını düşünülerek sitemize bu isim verilmiştir.


Superyaa.com' un kurucusu kimdir?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunu genç girişimci Onur Söyler tarafından 2005 yılı sonunda kurulmuştur.


Neden böyle bir site?

Sadece yurt dışında gördüğünüz ve almak istediğiniz ürünlere kolayca ulaşmak.

Kalpli ayıcık, kırmızı gül, baskılı tshirt gibi sıradan ve klasikleşmiş hediye fikirlerinin ötesine geçerek farklı, ilginç ve en önemlisi eğlenceli hediye seçenekleri sunarak müşterilerini memnun etmek.


Son söz..

Bir gün sevdiğiniz birinden sizi şaşırtan bir hediye alırsanız yada bir mağazada ilginç bir ürüne raslarsanız büyük olasıkla arkasında ''süper yaa'' markası vardır.

Gününüz süper olsun..


Sorularınız için:

Adres: Dodurga Mah. Odabaşı Cad. Sevkur 4. Blok No: 12/4D Çankaya Ankara

Tel: (312) 239 23 39
       (542) 239 23 39

epos
ta: info@superyaa.com
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.