x
Sepetim : (0 ürün)
Uzaktan Kumandalı Mum Seti
  • Uzaktan Kumandalı Mum Seti
  • Uzaktan Kumandalı Mum Seti
  • Uzaktan Kumandalı Mum Seti

Uzaktan Kumandalı Mum Seti

59,90 TL

BU ÜRÜNÜ PAYLAŞ

 

Remote Control Candles - Uzaktan Kumandalı Mum Seti

Artık mumları da uzaktan kumandayla yönetebileceksiniz!

Hepimiz evimizde TV, müzik seti ya da klimayı uzaktan kumanda ile yönetmeye alıştık ancak şimdi de uzaktan kumanda ile yönetebileceğiniz mumlar dersek ne dersiniz? Bu uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabilinen 3' lü mum seti ile artık romantik akşam yemeklerinde mumlara dokunmadan açabileceksiniz!

Evet yanlış görmüyorsunuz, bu harika mumları uzaktan kumanda ile açıp kapatabiliyorsunuz. Mumlar led ışıkla çalıştığı için asla mumunuz eriyip bitmiyor. Üstelik mumun uçlarındaki dalgalı yapısı ve led ışığının aynı mum ışığı gibi hareketli yanışı sayesinde hiç kimse onları normal mumlardan ayıramayacak.

Elinizi bile sürmeden mumları uzaktan açıp kapama lüksüne sahip olmanın yanında artık hiçbir zaman mumları yakarken elinizi yakmayacak, etrafı akan mumlarla kirletmeyeceksiniz. Üstelik rüzgarlı havalar ya da alev alabilen perdelerin olduğu pencere kenarları gibi normal mumları kullanmanın imkansız olduğu yer ve zamanlarda bu mumlar imdadınıza yetişecek.

Bu uzaktan kumandalı mumlar ile romantik akşam yemeklerinde mumu yakıp söndürmek için romantizminizi bölmenize gerek yok, çünkü uzaktan kumandası ile uzaktan rahatlıkla açıp kapatabileceksiniz. Romantik bir akşam yemeği haricinde onları mangal partisi yaptığınız bahçenizde, havuz kenarında, banyonuzda yada aklınıza gelen her yerde rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Işıklar sönecek diye artık korkmanıza gerek yok, kumandası ile rahatlıkla açıp kapatabileceğiniz 3' lü mum seti her zaman yardımınıza koşmaya hazır. Kibrit ya da çakmak derdine son, uzaktan kumanda düğmesine basın ve mumlarınızı yakın. 

Özellikler:

  • Uzaktan kumanda CR2025 küçük saat pili ile çalışmaktadır. Pil kumanda içinde hazır olarak gelmektedir.
  • Mumların her biri 3' er adet AAA kalem pil ile çalışmaktadır, piller mumlara dahil değildir.
  • Mumların boyu yaklaşık olarak 7,5 cm, 11 cm, 15 cm olup çapları 9 cm dir. 
  • Paket içinde 3 adet mum, 1 adet kumanda gelmektedir.
  • Mumların led ışıkları normal mumların dalgalı ışık efektine sahiptir.

İlgili Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.